/ Blog

Trendy w fototapetach i tapetach na rok 2019

I znów przyszła pora na przyjrzenie się zmianom w modzie i najnowszym trendom. Na szczęście w urządzaniu wnętrz, zmiany nie są tak radykalne jak w ubraniach i twoja tapeta położona w grudniu 2018 najprawdopodobniej nadal budzi zachwyt sąsiadów i znajomych. Ostatecznie jest to produkt na lata. Być może jednak dopiero zastanawiasz się nad remontem i nie masz pomysłu na gotowy wzór, ale wiesz jedno: ma być modnie, ma być trendy! No i tu wkraczamy my - po roku 2018, w którym wśród naszych klientów zdecydowanie królowała abstrakcje i kule 3D weszliśmy w 2019. Jakie motywy warto rozważyć w tym roku, gdy planujemy położyć tapetę w pokoju?

 

Jakie tapety są modne w 2019

Mocne, botaniczne wzory

Trend botaniczny nadal trzyma się mocno ścian. Ostatnimi laty rządziły zdecydowanie liście monstery, które nadal robią wrażenie. Tym razem jednak prym zaczynają wieść mocne, kolorowe wzory z roślinnymi motywami.

 

Malarstwo

Kogo nie zachwyca piękno dzieł sztuki? Pokrycie całej ściany niesamowitym obrazem, to niestety duży wydatek. Minusem jest też to, że przy ścianie biegają dzieci z mazakami, ludzie opierają się o nią łokciami i dość łatwo można zmarnować naszą drogą dekorację. Tymczasem tapeta nie dość, że jest tańsza, to dodatkowo możemy ją wydrukować na zmywalnym podkładzie, dzięki czemu bez problemu zmyjemy "ozdoby" wykonane przez dzieci i inne plamy. W sklepie przygotowaliśmy specjalną kolekcję MALARSTWO. Znajdziecie tam grafiki nawiązujecie do obrazów wykonanych farbami olejnymi czy akwarelami. Są tam fototapety z pejzażami, kwiatami, obrazy miast i motywy abstrakcyjne.

 

Tekstury

Dla tych, którym przytłaczają mocne wzory zostały stworzone delikatniejsze tekstury. Fototapety z motywem betonu np. taka FOTOTAPETA BETON

Tradycjne, roślinne wzory

Proste tapety z powielanym wzorem w postaci delikatnych gałązek, listków i kwiatów to ponadczasowa klasyka.

 

Nic dziwnego, że tapety i fototapety nadal są tak popularnym rozwiązaniem: w prosty, szybki i tani sposób dają nam szczęście i przenoszą do miejsca, w którym spełniają się nasze marzenia!

 

 

Czytaj także:
12.08.2018

Jak łatwo i tanio odświeżyć swoje mieszkanie? – garść inspiracji, zbiór modnych i poprawiających nastrój kolorów, wizualizacje wnętrz.

Codziennie budzimy się w tych samych czterech ścianach. Wypieszczone i drobiazgowo urządzone wnętrze w pewnym momencie zaczyna nas nudzić. Nie zawsze mamy jednak ochotę na generalny remont. Znowu wydać na niego dużo pieniędzy! Użerać się z ekipą budowlaną! Znosić ten kurz i pył! A zresztą, ściany są wciąż w dobrym stanie więc może się jakoś przemęczymy jeszcze parę lat. Gdyby tylko istniał sposób na prostą, łatwą i tanią metamorfozę wnętrza…